Wyciskarka jednoślimakowa

W czasach gdy bycie fit staję się coraz bardziej modne i popularne, również produkty do bycia fit zyskują na popularności. Jednym z takich produktów jest niewątpliwie wyciskarka jednoślimakowa.

Czym jest wyciskarka jednoślimakowa?
Wyciskarka jednoślimakowa należy do rodziny wyciskarek wolnoobrotowych. Zasada działania wyciskarek wolnoobrotowych polega na zastosowaniu do wyciskania soku wałka ślimakowego. Wyciskarka jednoślimakowa zawdzięcza swoją nazwę zastosowaniem w konstrukcji tylko jednego wałka, który działa na zasadzie prasy. Co to oznacza? Surowce z których pragniemy wycisnąć sok są miażdżone a następnie przeciskane przez specjalne sito. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania możemy uzyskać soki świeże, a co za tym idzie zdrowe i pełne wartościowych składników. Uzyskanie takich soków jest niezwykle ważne dla naszego zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu, gdyż zawierają wiele składników niezbędnych dla zdrowia.

Wyciskarka jednoślimakowa należy do urządzeń mało skomplikowanych, jest prosta w użytkowaniu, łatwa w montażu i utrzymaniu czystości. Jest to urządzenie warte poznania i wypróbowania.

http://www.wildthings.pl/zdrowie/jaka-wyciskarka-wolnoobrotowa/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *